Souvenirs de Paris.

 

Souvenirs de Paris.
Paryż, Francja.

 

Po dość długiej przerwie wrzucam kilka kolejnych zdjęć z czerwcowego Paryża. Długo zwlekałem z wywołaniem filmów aż w końcu okazało się, że Pan, któremu zlecam to zadanie przeprowadził się na obrzeża miasta i od teraz filmy muszę wysyłać pocztą.

 

 

Być może jest to dobry moment, by wreszcie zareklamować usługi wspomnianego jegomościa, bo z wyjątkiem jednego przypadku filmu z Hong Kongu zawsze byłem zadowolony z otrzymanych efektów, czego nie mogę powiedzieć o innych krakowskich labach.. Tak więc chętnych zapraszam na stronę pana Adama Płaszczycy http://trzypion.pl/ – ostrzegam jednak, że ceny ostatnio poszły nieco w górę. Podobnie zresztą jak i ceny samych filmów, ale to już inna bajka..

 

 

W Paryżu było bardzo fajnie i, mimo pogody w kratkę, patrząc z perspektywy czasu troszkę nam się teskni za chwilami spędzonymi tam. Mieliśmy kupę śmiechu biegając jak szczury po kanałach w metrze, skacząc między kałużami i próbując znaleźć jakieś pożywienie o 12 w nocy, przyzwyczajeni, że na wakacjach w Azji normalne jest, że knajpy są otwarte. Na szczęście na zdjęciach udało mi się złapać także trochę słońca!

 

 

Główną misją jakiej podjęliśmy się w trakcie tego kilkudniowego wypadu było kupienie butów dla Pauliny na nasz ślub w kwietniu przyszłego roku i cel został osiągnięty. Przez to, że w zasadzie stołowaliśmy się tylko u Azjatów (nie licząc włoskiej pizzy), Luwr i Wieżę Eiffle’a zwiedzaliśmy tylko z zewnątrz a Plac Pigalle widzieliśmy tylko na rozkładzie metra, to przynajmniej „Le Shopping” urządziliśmy sobie w iście francuskim stylu.

 

 

Fot. Kordian Handzlik
Hasselblad 500CM + Kodak Ektachrome E100G / Fuji Provia 400X (@1600)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *